Új hozzászólás Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!
    Az előttem lévő hsz-ekre válaszolnék pár szóval,látom mindenki meg van bolondulva a vadkutya miatt..Ahhoz hogy megszerezzük teljesíteni kell a chapter1,2,3,4-et amit direkt úgy találtak ki hogy a hülyének is sikerüljön kb 130 paragon elég rá ahogy néztem kb mióta megy a ptr azzal játszom na meg ott xp bonus van így nem tudom betájolni mennyi paragon kellhet de 400 biztos nem. :R Olyan küldetések vannak hogy öld meg a keywardent mindegyeik act-ban(act5 kivéve) menj egy übert,vigyél fel egy legendary gemet 5 szintre, extract-olj 5 cube powert,meg ilyenek hirtelen semmi se jut eszembe ilyenek vannak kb 25 db mivel chapter 1,2,3,4,-ek vannak aztán ha kész mindegyik akkor olyan van hogy claim reward és kész is bent volt nekem a cosmetic-ben a kutyus meg a portré.
    UI:Én ugy csináltam meg mind a 4 chapter hogy észre se vettem csak megnézem mondom miez és akkora már csak 5 powert kellet be rakni a cube..illetve nekem azt mondták hogy HC-n könnyebbek lesznek ezek a küldetések majd kiderül :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Új hozzászólás Aktív témák