Új hozzászólás Aktív témák

  • RockHaRD

    addikt

    válasz Gorneck #784 üzenetére

    ezen azért nagyot néztem... poénból mi is mondogattuk haverral, hogy akkor kell játszani, amikor Andrish épp offline, hátha jut nekünk is valami, de lényegében elég valószínű, hogy az emberünknek akkor sem esne semmi, hogyha éppen ő az egyetlen online játékos... full random a drop, nincs ilyen, h egyik ember elveszi a másik elől. Én csak azt érzem, hogy az alul lévő emberke azért fakadt ki, mert nem esett neki semmi, vagy éppen neki nem működik a pénz kivétel a játékból, és még mindig nem tudta végig vinni...

    én is szenvedtem patch óta a játékkal, ami valóban vicc kategória lett nehézség terén (goldskinben 100k-s dps-sel faceroll A3), és még sem esett semmi értékelhető... legendary esett egy 50k-s, setet még nem láttam egyáltalán, de azért csak csinálom, és mondogatom magamban, hogy csak ott van vmelyik szörnyben az a bizonyos "250€-s item", amit persze ha nagyon jó nem is biztos, h eladnék, és lám-lám tegnap esett egy egészen jó bracer, ami úgy néz ki, hogy ér vmi pénzt... (az egész jó alatt 100€-s nagyságrendre gondolok)

Új hozzászólás Aktív témák