Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Jó reggelt.:)

    Kipróbáltam, hányas kavicsot sikerül kiütnöm és mire jutok vele. Nos, 27-es szintűt kaptam, amit viszonylag könnyen végig is pörgettem, ami azt bizonyítja, hogy lassan bár, de fejlődök. :D

    Most már teljes biztonsággal tudok T6-on riftezni, picit módosítottam a skilleket, sebzésről védelemre álltam át és igyekszem teljesen kihasználni a dashing strike erejét. Az inner sanctuary tényleg többet segít, mint a seven-sided strike, amit azóta úgysem használok sűrűn, mióta fullos a szett. Apropó, szett: hajnalban sikerült kifarmolnom egy rorgot, így most már visszavehettem az Ice Climberst is. :K

    Nem tudom, hogy most a szülinapi event miatt van-e, de nagyon jól potyognak a legek, mióta feljöttem T6-ra. Átlag 5-6 mindig esik, bár ehhez ki kell pucolni a rifteket végig. Épp nemrég esett ki a szett első tagja anci változatban, ami piszkosul megdobta a védelmet, 30M unbuffed értéke van a Toughnessnek. Most már a manók sem menekülnek meg, kivétel azok, amelyek több kicsire szakadnak szét, ilyenkor egy-kettő mindig elillan. :( De előbb-utóbb azok is meglesznek.

    Kezd beindulni a darálás. ;]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák