Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz JSaN #74017 üzenetére

    Csak felve kerdem meg hogy egy S2 eseteben ami kb nyitva lesz min. 3 honapig what's the point azonnal indulaskor ajulasig tolni a gamet..? :N

    En pl elmegyek haverokkal talizni ma este, holnap meg family day es majd olyan este 6 korul ulok neki a seasonnak - bizva abban hogy addigra nehany klan tars meg friend mar lvl 70 lesz es felhuznak engem is hogy legalabb a szintezes fajdalommentes legyen :)

    A lootal is ugy vagyok hogy igazabol mindegy hogy a sMonkomnak a grundo bracer vasarnap estere lesz meg vagy jovo he kedden, csak elobb utobb majd legyen meg de nem sietek sehova.

    Azt az egyet mondjuk megertem hogy minimum az elmult 10 nap (de sokaknak mar az elotte levo idoszak is..) enyhen uborkaszezon volt mondhatni ingerszegeny riftezgetes minden nap.. a patch utan volt egy kis himihumi a loottal meg kicsit veletlenul 3 percenkent goblin csoportokba futottunk bele a bonusz alatt, de azota kb minimalisra letekertek mindent es semmi nem tortenik 10 napja.. ugyhogy aki azert rohan hajnalig seasonozni mert vegre tortenik valami akkor azt azert ugy megertem :K

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák