Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Joezyka #72001 üzenetére

    Nem túl egészséges a thougnessed, de nézzük a mostaniból mit tudsz kihozni skillek variálásával:
    ha az a bajod hogy 1 hitelnek akkor használd az energy armor - force armor rúnát, azzal nem fognak egykönnyen 1hitelni.
    Passzívnak tedd be az evocation-t és a sisakba tegyél ametszitet, nyersz CDR-t és hp-t is, glass cannon helyére tedd. Teleportból a safe passage-t használd az teleportálás után ad 25%damredet 5 secig.
    De még az is lehet hogy a stílusra nem érzel rá, látom meteorozol, akkor a lépések így alakulnak:
    1. elitepakk meglát
    2. blackhole rájuk
    3. meteor
    4. blizzard amig meg nem fekszenek és meteor ha lejárt a CD

    Sheol: :DDD
    Nade, én már az összes fontos statot maxoltam parapontból az azért elég nagy előny a strapabíróság szempontjából is. Amíg nem bírod soloban a gyűrődést használj unity-t, ha a segítődön is van akkor 50% damage reductiont kapsz cserébe. Többnyire solo gr-nél mindenki ezt a kombinációt használja, rorg helyére tedd be, de akkor magefist vagy cinder helyére kell még egy fb set darab.
    Sztem soloban nem feltétlen kell unity, de ha rekordra gyúrok akkor azért használni szoktam, unity-t amúgy 36-os gr felett kezdek el használni az alattiakat időre is lehozom unity nélkül.
    Persze ranged a wiz, így ugye alapesetben ami nem ér el hozzád az nem üt meg vagyis DPS felé kell eltolódni, de ha mégis bekövetkezik hogy megcsapnak azért ne legyél 1 hit, erre lehet törekedni.

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák