Új hozzászólás Aktív témák

  • davidsz

    őstag

    Hétvégén írtam egy szösszenetet, beteszem megint kegészítve:

    Azt hiszem eljött az a rész, ahol azt kell mondjam a Diablo 3-ra hogy unom.
    Össz játék óta 2 legend 2 set cucc esett. Az új Pach óta semmi, de semmi használható eladható nem esett.
    Nézegetem a fórumot, hogy kinek mi potyogott, mindenkinek jó lehet. Részemről azonban a játék egy merő pénznyelő. Kitartásom meg volt, mert nem adtam fel. Most viszont azon a ponton vagyok, ahol már idegesít a dolog.
    Lehet fogni random dropra, de ilyen azért már ne legyen. Mindig is a szerencsétlenebbek közé tartoztam D3-ban. A hosszú hétvége bebizonyította, hogy a legben benne vagyok.
    Sokórai hosszú hétvégi játék alatt 0 set, legend. Közben csak pislogok másnál mi van.
    Elérkeztem arra a pontra, ahol bárki bármit mond, hogy milyen a Diabló 3, az én szemszögemből sajnos egy sapka szar, egy elátkozott valami.
    Elkérkezik az a pont, amikor ez megy a kukába és a jó öreg D2-t fogom elővenni, mert az volt a kedvenc, és ahogy elnézem az is marad.

    Tegnap:
    Történt pár érdekesség:
    mpl2-n játszom. Kb. 5 óra farmolgatás 500k gold. ACTIII célirányosan Elitek gyilkolása stb. (Sirandrish videója alapján )

    - 5-ös valor és elit gyilkolászás 0 rare!!! Nem először fordul elő.
    - Egyik pillanatban 1-300 gold pakkok javarészt, néha meg 1000-1500.
    - mpl2 beállítás állandó egyszer belépve sima mobok úgy mennek, mintha nekik lenne attack speed +25% aztán kapok rendesen. Máskor ugyanott ugyanazok potyognak.
    - Keywarden Stonefort (ha egyáltalán ott van) nem hogy kulcsot nem dob, de volt hogy sárgát sem, mindemellett volt hogy 3 elit pakk fogadott helyette. - ilyenek mp5 felett szoktak lenni, amiket írtok és képet szúrtok be.
    -kitartásomnak köszönhető, hogy két paragon szintet emelkedtem tegnap, lett is két db legend, ami semmit sem ér.
    - AH-ba legalsó ár alá beteszek valamit 50%-al és nem viszik el, ugyanolyan cuccok elmennek... (lehet béna vagyok, de ezt most direkt megnéztem)

    Lehet azt mondani, hogy ilyen nincs, de sajnos van. Érzésem olyan mint akit elátkoztak, vagy a Blizz szivat.
    Ilyen tempóval majd 2027-ben jutok el oda hogy legyen 80k DPS-em talán. :W

    Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

Új hozzászólás Aktív témák