Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz nonsen5e #67979 üzenetére

    Ha semmid nincs, csak sárgák, plusz arany és tapasztalat - és az nonsense, hogy ez a kettő ne lenne :DDD - menj act1 bountykat, vagy ahol bírod, vagy, csapattal lenne még jobb, ahol DH-k vannak, mint Te: ha nekik esik valami legend vagy set, Rád kb. akármilyen stattal jó lesz, csak pl. meglegyen majd a mara set.

    Ha full semmid sincs, akkor is épp ezt csináld! :)
    Amíg vadászol rorg-ra, HA van akármidnek rorg-ja, és neked nyilván van, hiszen számtalanszor láttalak játszani, tedd át az akár intes vagy str-es rorg gyűrűt, lukasban, azzal a gemmel, amid van,és mellé kraftolj le egy aughild vállast+bracerst kezdésnek. 3 lukas chest+ 2 lukas pants alap, paragonból tolj vitet, move-ot 25-ig, chD-t és loh-ot.
    Másold le a skillezésem (passzívokat is fullba), mert van olyan elmélet, hogy a skillezéshez esik majd a loot: hátha igaz.
    Menj 20-30 bounty után, ha nem is lesz dexes rorg-od, sima rifteket, akár publicban: ha low dps vagy, majd menekülsz kicsit..
    Kadalázz offot és csak azt, amíg nem lesz valahonnan meg a sentry-s off, ami rajtam is van.
    Cuccokon legyen 40 chc-d elsőre..

    Ha full nem megy este online leszek, írj rám, btag az aláírásomban.

    Más: a season meddig tart még? Trgnap elkezdtem egy season DH-t, de még csak 12-es .

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák