Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    Amit biztos ti is eszrevettetek.. gyakorlatilag ha high-end gearben gondolkozunk akkor a kasztok nagy resze egy (vagy tobb) szettben nyomul, mert maskepp nincs eselye GR30 felett.. Legalabbis en meg nem lattam olyant hogy valaki csak sima legendben tolja. Leginkabb valami kasztnak valo full szett es ha befer akkor Aughild meg BT kiegeszitok, stb..

    Namost ugye ehhez az kell, hogy legyen rajtad RORG, es ha mar elite dmg akkor kvazi a masik slotra vagy SoJ vagy Unity szokott kerulni. (majd valaki biztos belekot ebbe a statisztikamba is de en igy latom a helyzetet.. )

    Igy aztan, gyakorlatilag barmilyen masik gyuru esik szinte kizart hogy hordani tudjuk. Es ez az a pont ahol en azt vettem eszre hogy sima gyurubol valami brutalisan jok hullanak mostansag.. Mostanaban esett nekem puzzle ring, leoric, litany paros, krede, jopar olyan szinte maxos gyuru hogy verzik a szivem, de egyik se fer be a rorg es a soj helyett. Legalabb 3 olyan gyurum lett a heten frankon ami 6 chc meg 40+ chd meg socket, vagy legalabbis ez az allapot kihozhato belole.. :Y

    Az egyetlen kivetel talan a chargeos raekoros barbarom lehetne, mert ott ugye 5 szett darab mar megadja a bonuszt es abba a buildbe befer meg valami item rorg nelkul is esetleg.. azert ez tok szomi valahol neem..? :N

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák