Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz Chiller #65109 üzenetére

    Szerintem nem a fire a lényeg, hanem hogy milyen "manifeszációjú"( ;] ) skilleket tolsz hozzá.
    A Zei kő jó lehet, ha nagyon távolról operálsz, de ez csak partiban érvényesülhet relatíve tartósan.
    A bane of ze póverful sokaknak alap, elvileg a rank pont a 30 sec-et tolja ki.
    Taeguk nem szimpi - írja is a Blizz, hogy olcsó AP spenderekhez lett tervezve (channelingek?)

    Nekem egyik gyűrűben a Toxinos van, érződik jól (cseréjem bane of the póverfulra?).
    Másik a Pain enhancer, ez látszólag nagyon tuti a sok chc-val - biztosan marad.
    A harmadik helyre már úgyis valami védő gem kell magasabb szinten, ami nálam az invigorating lesz, de úgy láttam, a leaderboardok lapján a Moratórium a menő.

    Vicces, hogy van 14 féle gem, amiből ugyanazt a 3-4 típust használja mindenki...Majd 2-3 major patch múlva rájönnek erre is.
    (Nagy fasz egy banda ez a Blizz- pl. tetszene a Mirinae gem, de ki a franc elégszik meg 15% chance-el endgameben? És ezek pedig mind endgame dolgok) Vagy csak nagyon wizard szemszögből nézek mindent...

    Gemek listája

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák