Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz stoptouching #63820 üzenetére

    Ne vedd sértésnek. Semmi baj a kasztokkal önmagában. Igazán a "bajom" az, hogy a seteket szándékosan túl erősre vették, vagy épp az egyik skill nagyon átgondolatlan. A DH-nál a mara set ad a sentryvel túl nagy előnyt, a WD-nél meg ott a fetish. Bár a WD-nek meg ott a jade set is. Az is jó erős. Ez igazából nem komoly baj, de a változatosságot eléggé tönkrevágja. Miért használná valaki például a wall of zombie skillt, ha "csak 280%" sebzést ad le? Miért használnák a zombie dogot ha az csak 30%-ot és max 6 lehet. Amíg ott a max 15 fetish 180% adrabonkénti sebzéssel, addig ez mind-mind max support skill. A kutya lehet jó és a garga is, de a kutya csak a speckó itemmel. Ezen felül max akkor jó amikor kinyírod (sacrifice) :C
    Ugyanez az ésszerűtlen túlhúzás megvan más kasztoknál is. A barbi EQ set is el van cseszve. nem azért, mert annyira OP alapból, csak a skill hibás. Következetesen minden dot sebzés egy forrásból csak egyszer hat, erre a leap EQ-ja stackelhet is. Picit betesz a változatosságnak ha egy-egy item "OP".

    A barbár biztos OP volt, de sose dt-ztem, úgyhogy ez a része engem veszettül nem érintett. Azt is folyamatosan fikáztam és azért is meg lettem szólva. A többi skillje legfeljebb szolidan kiegyensúlyozottnak volt nevezhető. A barbár a fő karakterem. Mit kelle ezen elemezni?
    Vaníliában volt hammer, seismic, egy és kétkezes barbim, néha ranged wt-spear barbim, low fury barbim. "gyalogkakukkom " (MP10 csak széllel ölő troll), rend barbim. Minden volt, kivéve amibe WW kellett. A WW az nem barbár a szememben, hanem egy vicc skill. Valami easter egg lehet ami bent maradt :DDD
    Kiegben speares és seismices barbit építettem, meg low furys verziót. Sajna utóbbi elég halovány.
    Most épül a shizumizu-rellentless hammeres barbi. Pár kulcs item nincs meg, de így is T4 képes. T5-6 is jó, scak ótvarszar a shizumizu és nem lehet érdemben regennel ellensúlyozni már a sebzést. Mindig kicsúszik a célzónából.
    Próbálkoztam más kaszttal is azért. A DH sokkal lazább, a monk meg elég jó lesz 2.1-ben. Most is az, de elég itemfüggő. Meg nem T6-ra való ha nem használsz "broken" CB-ből visszamaradt effekteket (ami szintén nem a kedvencem). A crusa is laza és a wizard is elég muris. A barbár hozzájuk képest elég begyöpösödött és lassú volt. Kegyetlenül elcseszett lett a fury ellátása. +Nem nagyon van olyan skillje ami felér egy bazi nagy odaszúrt cluster bombával például. A DH nagyon hangulatos. :K

    "létszi"
    He? :DD

    Kis kiegészítés: PTR-en spitfájür reflect is egy bug. Vagy minden rúnának adnia kellene a reflectet (illene valamilyen arányban azért), vagy semelyiknek. Ha egy adja, a többi nem, akkor ezt is elbökték a Blizzes fiúk. Előfordul. Erre van a teszt. Így kibukik időben.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák