Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz mikromanus #63190 üzenetére

    sosem haltam meg lvl 70 (regen 60) alatt ha magam mentem soloban rendesen epitgetve... de ha az igazi jatek 70 felett van, akkor hadd ne kezdjem el megint az epitgetest, mert mondjuk elozo nap dc miatt meghalt a karim... Te mint sc jatekos sosem fogod megerteni ezek utan milyen uncsi "megint" felhuzni egy karit, mert neked sosem veszik el a karid :) Ja, amugy az "elejen" meg en is nagy lelkesedessel mentem kvesztrol-kvesztre (prebounty)... csak aztan rajottem, hogy azt az idot amit beleolok a "rendes" fejlesztesbe, az mehetne endgame farmingra is (meg anno mondjuk a kvesztezes tenyleg ido utan uncsi lett soloban, most mar azert szivesebben bountyzok mondjuk ha olyan a kedvem) ;)

    Amugy szivesen segitek barkinek 1-60-ig CCOR-ban, eleg jo kis acidwdm van erre a celra :)

    ja meg1:
    fallen karaktereimnek a 90%-at dc, meg PK miatt vesztettem el, vannak (voltak) olyan ismeroseim akik 2 naponta huztak uj karit, mert egyszeruen benak voltak, na en nem az a kategoria vagyok... ;)

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák