Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz szallasi007 #62045 üzenetére

    DIO sose volt MMO és nem is lesz...sajna csapatban csapatós lett...ha nem játszol partiban, akkor elég nehézkes gearelni magad...főleg, ha nem vagy mázlista és maradjunk annyiban, hogy sokan nem azok.

    Lássuk csak...1500+ óra játékkal a WDbe a blizz mai napig nem volt képes adni egy full Jade setet (napi 3 óra játékkal - úgy is nehezen, hogy 2 WD is votl mellettem)...szerencsére nem téma, mert a WD egy fostaliga uncsi xar lett...de azé az ideg bennem van...
    Lassan 3 hete már csak gatya kellett a full sethez...klántársaknak nem esett, sőt az aktív tagok redukálódtak kb nullára. Oszt mikor már nem láttam az idegtől és elvertem erre is egy csomó sárdot...esett 1...mondom jeahhh...a következő riftbe még1...nahh ez volt az a pont mikor nem kellett sok a shift delhez...RNG mi? Anyád az...

    Eközben ez a mocskos kibaszott RNG annyival nem tisztelt meg, hogy nekem is jusson már vmi (jó éruzés látni, hogy a semmiből gearel vki karit szinte 0 játékkal miközben más meg leszopja a testét és csak only Monk cuccokat kap)...többnyire sose voltam partyban mikor a többieknek olyan cucc esett amit megkaphattam volna. Vagy bezúzták, vagy ott rohad a ládikájukba...ott rohad meg ahol van címkével...

    Nem panaszkodom, mert van két WDm amiken olyan húúú de sokmindent nem lehet javítani...illetve van 2 Monkom ami egész jó (más kérdés, hogy full broken)...és egy kellemes Palam...mind magas szintre vihető...várom a pecset...ha nem hozza azt amit szeretnék, akkor részemről befejeztem a DIO-t a köv kiegig...

    Már várom mikor találja ki a blizz, hogy a Monk is tudjon sok kis buddháááát idézni...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák