Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz mikromanus #60772 üzenetére

    Hallod Mikro, ez ANNYIRA gáz.. hogy korábban leírod, hogy, ó, Te csak szólóban harangoztál kicsit a monkicáddal.. meg hogy partyban? jaaa, ott nem voltál vele- mert hát ugye klántársak is szépen kérve zavarnának el a jó búsba a széjjeldobálós skilleddel együtt (publicban csak kitesznek mint macskát..ott egyszerűbb :DDD) szóval gáz, hogy a kiváló elméletiségen túl, nincs egy t5-6 videód monkkal - villants már, légyszi :) - de azért tudsz hányni a több száz órás tapasztalattal rendelkezőkre, akik -veled ellentétben - nagyon is szeretnének t5-6-on életben maradni, és legyőzni a szörnyeket. Erre, ezzel a módosítással kevesebb esélyük lesz, vagy, csak ahhoz, hogy a "kötelező" re-rollok miatt akár csak ugyanott tartsanak, mint most, játszhatnak pár hetet, hónapot.
    Nem vagy buta, miért nem tudod megérteni, hogy nekik ez szívás? :F

    update: újat mondok: VAN érvényes vélemény és tapasztalat, a Tiéden kívül is!! :DDD

    update2: amíg az ocsmány-posvány tömegtermék WD-men a "Tiklandian sapi+horrify= 8 mp freeze" egyenletet nem cseszi el a Blizz, és pl. van időm a nyugodtan álldogáló lények mancsát, grafikáját megnézni, én elvagyok a kis mocsaramban, azt rollolgatnak, cserélgetnek, amit csak akarnak, hiszen nekem 100k dps is elég lenne, legfeljebb tovább tart egy rift :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák