Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz schwartz #59950 üzenetére

    Az, hogy a WD régebben is OP volt, szerintem nem csak az én tapasztalatom szerint nem igaz.
    Elkezdtem a D3-at épp WD-vel, mert D2-ben a nekró volt a kedvencem, és a WD valamelyest hasonlított rá. Aztán azmónál úgy megálltam, mint a szög. Értelmesebb nehézségen (T6+ pl.) a játék későbbi sszakaszában is csak elvétve láttam WD-t, holott az OP karik száma magas szokott lenni, hiszen a játékosok nyerni szeretnek, így az erős(ebb) kasztokat választják. Többen írták itt fórumon, hogy ők akkor is WD-ztek, mikor az nagyon gyenge volt. Én akkoriban pl. épp azért lettem fagyis wiz, mert azzal úgy lehetett játszani, hogy nem kellett körbemenekülni egy arcane sentry-s extra health-es pakk miatt a fél pályát már gyengébb cuccokban sem, ha a kari jól volt összerakva. Most ha peched van, t5-6 elérhetetlen lesz és már t4 is nehézkes.. Wizemen talán a kesztyű még mindig sárga, és ami van rajta értelmes dps cucc,azt is kaptam nem találtam. US szerón 2 nap alatt t3 képes a vadiúj WD-m, de régen ott is fagyisom volt.. most a WD megy, és meg lehet kérdezni itt a 2-3000 játszott órás arcokat, mit pihentetnek épp, és miért. Ez az, amiért a mostani drop rendszer, Kadalával együtt is gyenge..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák