Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz T. M. #45881 üzenetére

    Perelni lehet, de a végkimenetelt tekintve szvsz. értelmetlen

    Bár én azért játszom, hogy szórakozzam. 1 karim sincs 50-es paragon fölött....sőt össz paragon szintem is messze van 100-tól. Mégis jól szórakozom a játékkal, még ha nem is tudom egy karival sem mp10-en nyomni. 1 kezemen meg tudom számolni mennyi órát nyomtam pl. partyban

    Véletlen szerűen van időm játszani, több, mint egy évig nem volt időm gamelni. Összességében azonban több száz órát nyomultam a D3-mal, bár 500 környékén vagyok ha összeszámolom (már így fejből...). Sosem volt elite gear-em, mégsem sopánkodtam sehol miatta, amit tudtam beszereztem AH-ból. Több jött be AH-ból, mint amit költöttem, így végeredményben pluszban vagyok, de igazából ez nem lényeg. Az a lényeg, ha odaülök a géphez és elindítom a D3-at, akkor ne jól érezzem magam játék közben. Szeretem a kihívásokat, így nem esem kétségbe, ha valami nem sikerül elsőre. Lehet tovább próbálkozni esetleg olvasgatni a témában, ha nagyon nem úgy alakul ahogy szeretnénk.

    Én szkeptikusan várom a kieget. Már nem költök semmire. Aki megteszi magára vessen...

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák