Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz mikromanus #42152 üzenetére

    Mi az a +9 karakternyi zsákhely?

    Jaaa, értem én, hogy neked jó a minimum amit a játék nyújtani tud, és eszelősen véded a blizzardot (fizetnek érte?), hiszen neked úgy is jó, ha karaktereket kell ahhoz cserélgetni, hogy a mule-okban keregélj, de nem mindenkinek elég ám minden úgy (szarul), ahogy van. Akinek nem jó, az meg "sír", hiszen ő hülye, mert evolúciút, ésszerű funkciókat szeretne. Aztán aki szerint lóf@sz munkával lehetne ebből a játékból egy igazán jó játék is, az megy a fórumokra - sokszor minősíthetetlen hangnemben anyázni, aki meg olyan mint te vagy /hogy jó neki a szar is, és az egyetlen félértelmes érve a D3 mellett, hogy "mit sírsz, hiszen van benne sokezer órád"/ az megy védeni a sok 'trollal' szemben a játékot. Amikor meg jön az intelligens bölcsészgyerek, és ír a game designereknek 80 oldalas elemzést polkorrekt hangnemben, hogy miért ciki ami van, és hogyan lehetne jó, akkor neeeeeeeem, persze nem veszik fel a srácot game designernek, de még egy rohadt blue-t se kap válasznak, hogy "köszi", vagy "menjanyádba". Én szoftverfejlesztésből éltem egész életemben, és a legfőbb alapelvem, hogy egy szoftver soha, soha, soha se lehet "kész", vagy "elég jó". Idehaza vagy így csinálod, vagy nem élsz meg belőle. Nekem bevált hogy így csinálom, és tapasztalatból mondom, hogy az ellenkezőjére kevés példa van. Persze a Blizzard túl nagy, és úgy látszik csinálhat középszerűt - mindig lesz pár középszerű, aki kiáll mellette.

Új hozzászólás Aktív témák