Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Muton #409 üzenetére

    Ha veszel bármilyen cuccot, arra figyeljj hogy szerintem nem feltétlen éri meg addig extrát fizetni az olyan cuccokért amin van goldfind vagy magicfind. Ezeket jól kihasználni akkor tudod, ha Act2, de még inkább act3-at farmolod viszonylag jó sebességgel. Tehát én a helyedben a keresésnél ezt kihagynám.

    Amit szerintem sürgősen cseréljj:
    -vállas
    Ilyet mint amit hordasz kapni AHban 2000 goldért. Keress int, vit, allresre és úgy állítsd a filtereket hogy minél olcsóbban kapj valami jobbat mint a tied. Esetleg lehet rajta life regen, de amiatt ne fizess 3-4x többet.
    -bracer
    Egyedül értékelhető rajta a 89int. Ennél nem lesz nehéz jobbat találni. Alap int, vit, allres mellé braceren lehet critical hit chance is. Általában 3%osokat viszonylag olcsón lehet kapni.
    -öv
    Ez is kuka kategória. Int, vit, allresre keress rá aztán úgy állítgasd a számokat hogy még a megfizethető kategóriánál maradj. 50K-ért van mondjuk olyan most épp hogy 117int, 73vit, 49 allresist
    -nadrág
    A te nadrágodhoz hasonló van AHban 10k goldért, ha nem vesszük figyelembe a goldfindot. Hasonló statokkal mondjuk ha allrest akarsz akkor nem lesz olcsó :P
    -gyűrű
    Ezeknél találnál jobbat csak el kell döntened milyen irányba mész. Attack speed, critical hit esetleg allres. Mind együtt már nagyon húzós árban :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák