Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Muton #390 üzenetére

    Act1 már csak ilyen. Ezért is öltözködnek az emberek és tolják inkább Act3at. Ott jóval több a magasabb szintű item, ezáltal kicsit gyakrabban találni eladhatót. Ezt persze úgy képzeld el, hogy minden cuccot felvéve a földről mondjuk minden 3. megtelt táskánál találsz 1 valamit amit esetleg eladhatsz AHban (na jó lehet kicsit túloztam). A lényeg, a cuccok nagyon nagy része semmit nem ér/szemét. Recept nagyon ritkán esik, de ne várj tőle sokat. Aminek van valami értéke is AHban az extrém ritka, és olyan úgysem fog :P

    A játék viszont erről szól, hogy órákat/napokat farmolsz a skillednek/gearednek megfelelő helyen hogy előrébb juthass.
    Amit dobálnak az tűz sebzés, tehát véd ellene az armor, fire resist, all resist és ha használsz a kezedben pajzsot blockolhatod is.

    (#395) ProEvoFan: de miért kéne lecserélned? Nem nyúlnak hozzá a one with everythinghez. Nyilván azért amit írtál is, mert nekik sem céluk a monkok jelenlegi gearjét kukába dobatni. Szerintem épp olyan megoldáson gondolkoznak, amivel ezt elkerülik de mégis nerfet kap a skill. Szerintem addig fölöslegesen hőbörögsz, amíg nem tudni mit kezdenek vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák