Új hozzászólás Aktív témák

  • Zan

    aktív tag

    válasz D1Rect #3376 üzenetére

    +1

    Nem hogy Soj, Bul sem nagyon...! Sojt egyszer talált egy srác, aki Nightmare-én húzott át és éppen bociztunk...!Akkor láttam egyszer és utoljára ESNI Sojt. Persze az övé lett...! 8 év alatt egyszer sem esett Soj. De itt BIZTOS AH nélkül "sokkal" jobb lenne! Ne vicceljünk már! Akkor meg az lenne, hogy egy idö után mindenkinek,mindene meg lenne..! Gold semmit sem érne! Na meg lenne tuti ladder reset is..! Az jobb lenne...az tuti...! Ha nem tetszik az AH method, na meg az, hogy bizony nem esik úton-útfélen 100 millás item, ne játsz vele. Vagy játsz, de fogadd el a szabályokat! Ez van. Nekem egy valami nem tetszik a gameben: hogy voltak/vannak botok. Alternatív megoldásként egyszer azon gondolkodtam, hogy talán azzal lehetne megoldani ezt az AH-s "gecidrága minden" problémát, hogy szépen fognák a blizzék és csinálnának egy Gold-resetet, akik meg vettek goldot,kifizetnék nekik, amennyit kell. Azt hiszem nem vágná őket a földhöz..! És voálá, minden működne. Sőt, meg hosszú távon meg jól is járhatna a cég, mert hirtelen megugrana az RMAH kereslet!! Szerintetek?

    Szerk: A gold resetnek értelem szerüen az lenne a lényege, hogy a már megvett/megtalált itemek megmaradnának; csak a gold nem. A botokkal lenne csak baj..bár ha egy az egyben kivennék sarkoth-ot, akkor szerintem nagy ellenlépés lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Minél jobb, annál jobb!

Új hozzászólás Aktív témák