Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz mikromanus #3206 üzenetére

    Nem kell mentegetőzni! Tedd ki a szejrét azé van! De ne vakítsál engem azzal, hogy te hogy imádsz végigmenni háromezredszerre ugyanott. Én is tolom, vágom mi van. Most mit kéne mondanom? Ú tényleg, igazatok van. Nagyon király. Hétvégén végigmentem act2-őn kétszázadszorra és hallod akkora király volt. Esett két olyan offhand amit el tudtam dobni fél misiért ja meg perfect star reci kiscsávó, majdnem egy millát ért hoppá... mekkora király vagyok. Ugyan már. Teljesen nyilvánvaló, hogy zéró esélyem van arra, hogy essen egy fullos statú set/legend item így azt fogom megvenni az AH-ban a farmolt goldomból, amit más már elad, mert neki van jobb és ha majd azzal az itemmel eljutok ara a DPS-re ami ahhoz kell, hogy kimaxoljam az esélyeimet a jobb dropra act3/act4-ben is, akkor majd esetleg elkezd majd csak a szerencsén múlni, de mivel addigra már milliószám tart más is ott ahol én így megint kitalálnak valamit, hogy ott azon a szinten már ne essen nekem egyenlő eséllyel a top end item csak feljebb essen top cucc, ott ahol én csak nehezen haladok majd, ami miatt nem 5/5 leszek így nem nekem esik majd a szajré mf-es gear-ben sem, hanem annak aki nekem a régi cuccát eladta az AH-ban és a fullosabb gear-je még mf-es is. Szóval aki későn kezdte és nem fizet az aranyért az szopóágon van.
    Nincs gond a szerencsével, ha nincs manipulálva, de ez a rendszer is a lehúzásról szól.
    Ez ugyanolyan, mint amikor egy brókercég hagyja hogy valaki keressen, felfuttat egy jóképű srácot, hogy porsche-val járva adja az arcát, hiteles, mert ő maga is elhiszi, hogy ő a fasza csávó és neki bejött az élet, adja az arcát közben meg száz másik lúzert jól levesznek aki el is hiszi, hogy ez így megy és majd neki is lehet porsche-ja ha befektet. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák