Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mpierre #3157 üzenetére

    "Mázlista, de nem ennyire."

    Hanem mennyire?

    Péntek 4full ACT3+2ACT4, Szombat 5full ACT3, Vasárnap 6 full ACT3, és egy olyan itemet sem kaptam ami AH-ba kerülhet...
    És természetesen nem legend/set-ről beszélek amiből ofc egyet sem kaptam hanem "jóféle" 100K-s rare itemekről...

    Túl sokat láttok ti bele az én droppomba...

    Kérdezzétek meg Gornecket vagy rol33-t...velük tolom általában..ők belelátnak
    A dropom szarabb mint a sok éves átlag..

    Rengeteget játszom a büdös nagy lőcsért..

    570+ órám van a barbárba és ilyen 50-70M-es itemekkel amiket itt linkelgetnek még nem találkoztam..(az más kérdés hogy én nem sajnálom mástól és nem baszogatom hétről hétre őket...)
    Ennyi idő alatt 3 azaz három darab 20M+os eladásom volt...a többi mind az pár száz K-s esetleg 1-2M-es vacak..

    Higgyétek el hogy nagyon zavaró mikor 40-50óránként 1 értelmes item esik és itt olyan "legendák" terjengenek folyamatosan hogy én így meg úgy makker vagyok...vicces volt ez egy ideig de már inkább csak zavaró/bosszantó...

    Természetesen mpierre se veled se mással sincs semmi bajom, csak ez már a sokadig hasonló megjegyzés volt és kiborult a bili.. :R

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák