Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz persil #2729 üzenetére

    Nekem a legnehezebb elitre is jó volt az archon+life after kill. Próbálj elfutni mellettük egy picit előre és ne hátra, hogy lásd az első mobcsapatot mögöttük, így ha ott jól helyezkedsz azon a képernyőn amin már a fehér mobok is látszanak akkor az eliteket tudod úgy sebezni hogy ha akarod közben a mobok is sérüljenek és így annyi life-ot kapsz afterkillből, hogy bele tudsz állni az elitekbe. Nyilván minél kisebb a DPS-ed annál több afterkill kell, de 2000 fölötti afterek is vannak fegyókon ami még alacsonyabb DPS mellett is elég volt nekem. Számomra ez volt a megoldás teljesen átlagos armor és res mellett is működött, nem kellett nagyon tápolnom őket még kevesebb DPS mellett sem. Én nem tudtam elérni, hogy az elitek ne verjenek le rólam túl sok HP-t, lehet hogy nem is lehet elérni, vagy csak annyi goldért amennyi nekem nem volt.

    Jellemzően a falasok és a magukhoz rántós alulról felégetős reflexes genyók, akik engem a legjobban szivattak valahogy nem szivattak úgy meg ha előre mentem feléjük és nem visszafelé menekültem. Ha visszafelé indultam a legszarabb helyre kaptam a falat vagy bármi mást azonnal és utána már nem volt esélyem elmozogni messzebbre. Azon a képernyőn kellett lemeccselni a dolgot. Csak akkor érte meg hátrálni ha éppen nagyon lassan haladtam előre és időben meg tudtam fordulni, ami miatt csak az egyikük állt rám, de mivel archon-nal mindig sietek így általában benyaltam őket így maradt az előremenekülés. Meglepően sokszor bejön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák