Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    Sziasztok!

    Keresnenk IRL baratommal olyan 2 jatszopajtast akivel el lehetne menni par kort mp10-en only uber temaban!

    Sajnos nem vagyunk tul acelosak... tenyleg egy jo 7-8 kort szeretnenk menni, hogy nekem is hatha rollol egy jobbat (meg szeretnek kiseromnek is)... nekem elso es egyben utolso (kerek egy honapja kockulok ezen az accon, szal) rollom egesz pofas lett, de cimbie eleg gyaszos...

    itt a karim:
    Barb leanyom
    en direkt ugy leptem ki, hogy minden be van kapcsolva... ubernel a songoku runa miatt ugy is evvel a DPS-el apritanek, folyamatosan :)

    diszklemer: en eleg konnyen farmolom mp6-ot es ott nekem nagyon bejon a thunderstrike runa, termeszetesen atrakom magasabb uberen smashre, meg a passzivot armorosra ofkorsz, meg lila gem swap :)

    DH leanyka

    cimbora mp1-2-ot farmol, de termeszetesen atrakja magasabbnal lilara a fejesben levo gemet, meg passzivbol berakja ilyenkor perfectionistot :)

    HA esetleg lenne high dps mp10 kompatibilis kari aki ide szokott jarni es tudna nekunk segiteni ilyen iranyban, azt nagyon megkoszonnenk! :B

    Dobjon mar ram egy privatot az illeto, koszonom! :) :R

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák