Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    Sziasztok!

    Kaptam moderátori megerősítést, hogy amennyiben nem sérti itt senkinek sem az érzéseit (nem fogja, mert nem olyan dolog), akkor lehet beszélni a TurboHUD-ról, amit idestova fél éve fejlesztek a D3-hoz, és úgy másfél hónapja (rögtön amikor elérte a béta állapotot) publikussá is tettem itt: [link]

    Hamarosan írok hozzá Logout blogot, ott a saját fórum részben majd lesz hozzá magyar nyelvű support. Ha valaki az angol fórumba ír, kérem hogy angolul tegye - nem kell aggódni, én is elég gáz vagyok angolból, de megértek majdnem mindent, a lényeg az, hogy a többi ember is lássa, esetleg válaszoljon arra ha valaki bugot talál.

    Természetesen a Logout blog megírásáig itt is szívesen fogadom ha valaki ötletet hoz, felvetése van, vagy társalogni akar a HUD-ról, annak detektálásának mibenlétéről, technológiájáról.

    A két legfontosabb dolog, amit ide kiemelnék:
    - banolható lesz miatta az account, ugyanis a HUD technológiája sérti a D3 EULA 2.D, datamining-ra vonatkozó pontját
    - semmilyen formában nem támogatja a HUD azt hogy a használója más játékosokkal szemben előnyre tegyen szert (például 1.0.7-es PvP pályán egy az egyben lekapcsol).

Új hozzászólás Aktív témák