Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz ProEvoFan #1690 üzenetére

    Nehogy azt hidd, hogy a játék megjelenése óta minden nap potyognak a legendek.
    Első 100 órába 1 set+1 legend esett utána 100-tól 130 óráig semmi, majd most 130-tól 150-ig megszaporodtak a jó cuccok illetve a legendek.
    Leginkább azóta esnek amióta fel geareltem az emberem (több legend cuccal is). Amióta megvan a Thing of the Deep, azóta esnek napi szinten a jó cuccok.

    Van egy nagyon hülye elméletem. Minél jobb gear-be vagy, vagy minél több rajtad a legend annál jobban potyognak a jó cuccok. Tescos gear-be szinte semmi nem esett. És nem azért, mert jó cuccokba többet ölök, mert nem ölök többet, publicon megyek.
    Valorral, MF-el semmit nem foglalkozok, mert 1-es valorral 10-20 perc játék után is szoktak esni jó cuccok. A valor csak arra jó, hogy több cucc essen, de annak a nagy része úgy is szar, és csak lassít a felszedésük, megvizsgálásuk Én lvl 62 alatt fel se veszem a rare-eket, csak az amut/ringet.

    Másik hülye teoriám, hogy a gold és HG pickupnak köze van a legend eséshez. Amióta 20yardos nekem, azóta 20 yardon belül gyakran esnek az értékes cuccok.

    Lehet hülyeségeket írok, de nekem ez az észrevételem.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák