Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Sirandrish #14044 üzenetére

    Tudom mi a pálya azzal a fegyverrel, azért írtam hogy "gyakorlatban sem".
    Az "Adds 5-6% to Lightning Damage" hozzáadódik a karakter lapon kiírt sebzéshez.
    A "Lightning skills deal 15-25% more damage" meg a bevitt sebzéshez elvileg hozzáad max 25%ot.Ezt valóban nem írja ki a karakterlapodon.
    Anno ha jól emlékszem kb 100k unbuffed sebzésnél próbáltam ki Direct1-el egyetemben egy Won-t (800+dps, 50+chd,6% lighting dmg, 20% lightning skills deal, socket). Cseréltünk offhandet, odaadtam neki a 814dps, 100chd, 396 Loh, socketes mace-met..A Fury mellet volt a Won, nála Fury+mace páros.Több kört mentünk és lekommunikáltuk hogy a kiírt critikek sajnos nem nagyobbak és nem halnak gyorsabban a mobok, mint az én mace offhand fegyveremmel.Sőt, később vettem egy jobb Wont olcsón, és az sem volt jobb, mint a macem.A loh hiánya is fájó volt.LSel meg rosszabb lett volna a helyzet, mert ugye a socket mellett nincs +chd.Direct1nek visszaadtam a Wont.Másnap már egy mace offhandet láttam a kezében....Won ment a kukába.
    Akkor ez volt.Most is ki kellene próbálni egyet.
    Az ls verziót arany áron mérik és a socket mellett nincs plusz chd.
    Puding próbája az evés.Másodszor is.Nincs valakinek kölcsön egy Won-ja, ami kb így néz ki?--->>800+ dps, socket, chd :B

    (#14092) Ugrin
    Fiam, csak megtértél :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák