Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Gorneck #14021 üzenetére

    Igen, meg kell tanulni játszani vele, szokni kell.Szerintem néha menj szólózni mpl4-5re.Hátha megtalálod az egyensúlyt.
    "Mennyivel tarolnak a tornádóid? 50-60-70k? Illetvet TCvel mekkorát critelsz?"
    Ha jól látom, 72-85k között a tornádók.Egy tornádó 3x sebez.Tucatot generálok pár sec alatt.TCvel ha nincs rajtam semmilyen buff, akkor is 200k felett crittelek két sorozaton belül 3-4x átlagban. Buffolba 300+Kat critelek, és a viszonylag magas as miatt nem kevésszer.Vakítással 3secig ha jól emlékszem 450K+ a critem, de ez nem mérvadó, mert a tornádók miatt kell csak és a 3sec nem nagy idő.A lényeg; buffolva 200K alatt ritkán ütök, viszont 300K felett meg nem kevésszer:)
    De azt elmondom, hogy nagyon nehéz megnézni mekkorákat critelek, pedig csak a critet mutatja a játék de a sok crittől teljesen összemosódnak a számok, komolyan.
    Pusztítás az van rendesen, elhiheted nekem.Ezt már nálam jóval kisebb dps-el rendelkező kolléga is írta, ugye Agro? :R

    (#14024) Agro
    Jaja. Sentry-Guardian Turret + Shadow Powe -Gloom.Már is egy helyben állsz, az 50% dmg reduce csodákra képes :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák