Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz soo277 #115051 üzenetére

    Itt az "összetheoryzott" Bowmen bounty buildem :)

    https://d3.maxroll.gg/d3planner/725822148
    (Igyekeztem berakni másodlagosba pickupot [goldos gem miatt], meg feart [Rechel miatt], illetve más 'kródkontroll cuccot, mert csak :DDD )

    Diszklémer: 1000 paragont adtam meg kalkulátorban. Mivel HC és a minél gyorsabb továbbhaladás a cél, ezért passzívba bátorkodtam berakni a "csattanós" skillt meg Azkaranth-ot kockába, hogy ne kelljen kerülgetni, meg idegeskedni, ha befalaznak és rádrobban a molten, vagy mittomén. :DDD Illetve azért fire paci, mert így ha a törhető tárgyak irányába lovagolsz, akkor boostot kapsz a Warzechian passzívjából is!

    MINDENHOVA kellett a CDR, de még így sem ér körbe a Songoku. Viszont ami körbeér: Paci, Bubis-rohanós LAW, Phalanx. :)

    Amiben nem vagyok 100%-ig biztos: Hogy mennyire hat a saját attack speeded az íjászokra, illetve, hogy hasznosítják-é az area damage többletet.
    Még lehet finomítani, főleg SC-re, oda mehet a csattanós passzív helyett valami más, illetve kockába más ékszer. :)

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák