Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    hónapokig nem volt baj a játékkal, héten is úgy nyomtam hogy otthoni gépen futott 1280x1024-ben és teamviewerrel csatlakoztam :) hosszú ideig nem láttam d3d error-t, erre tegnap jött sorban és páróránként gondolt egyet a játék majd elcseszte a felbontást 1366-os szélességre... teamviewerrel szétesett a kép, de vissza tudtam lőni, délután otthon ugyanezt eljátszotta: gr után vissza a faluba, majd monitor kikapcs (nem fagyott le, csak olyan felbontásra váltott megint, amit nem támogatott) ...nem tudom, milyen sutyiban felmászó szutyok patchet készítettek

    ui: ja és akartam kérdezni, hogy milyen elborult elgondolás volt ez, hogy dh-nak a windforce csak str+dex stattal eshet dex+vit helyett?

    ui2: ja, ki hogy áll eth farmolással? én komótosan nyomom: dh volt a main, majd esett vele wd cucc, így az lett a 2., majd crusi a 3., ami 3/2-nél áll épp... nekrónak is esett egy cucc, az lesz a következő... dh a fő karakter továbbra is, ha kell shard, vagy gr key, akkor vele nyomok egy tucat runt, de az a cél, hogy kotlától mielőbb felöltöztessem a kicsit és gr75+ lazán menjen neki... a crusi valami iszonyat lomha a dh+wd után

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák