Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Daelion #109568 üzenetére

    "Az nekem nem solo ha valaki agyon farmolta a Paragont/gem szintet 4 emberes meta partiba napi 8-10 órán át aztán bemegy az úgymond solo módba és odacsap egy magas GR szintet aminek én a közelébe se tudok menni a Paragonom,stb miatt."

    Na, ez a lényege, amiről én is beszélek, hogy teljesen külön kellene venni az egyjátékos részt a multitól. Vagyis minden szezonkezdéskor, mikor készítjük a karaktert, kiválasztjuk, hogy egyjátékos, vagy többjátékos módban akarunk játszani. A kettő között pedig ne legyen átjárás - mint ahogy az SC és HC között sincs -, aki teljesíteni akarja a Yourney-t, vagy feliratkozni LB-re, az kezdjen egyszemélyes karaktert, és úgy mutassa meg, mit tud.

    Bár mostanában már tényleg nem kihívás a Journey, de azért egyedül összeszedni a kellő mennyiségű matit, amiből az ember kipörget egy jó cuccot, vagy felhúz pár gemet, igencsak tovább fog tartani, mint csapatban. Az valóban nem pálya, hogy pár nap alatt partiban felhúzzák egymást párezer paragonig, majd utána villognak a GR120+ eredményekkel, meg hogy pár óra alatt letudják a Guardiant...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák