Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz philoxenia #109590 üzenetére

    "A kávé miért nem tilos a tömegsportban és miért tilos a versenysportban?"
    Kérdezd meg az illetékes bizottságot, én ehhez nem értek.

    Én tegnap este elengedtem a dolgot.
    Rövidre zárom: igazából mindegy, ki mit gondol, a Blizzardé a játék és a hozzá kapcsolódó jogok, majd eldöntik, mi legyen.

    De erre még válaszolni akarok, mert remek ötletem van. :)
    "Ezt meg nem értem. Az a bitang okos, aki angolból jól fordít magyarra? Akkor a Blizzardnál nem sok okos ember lehet, ha magát a szerződést sem tudják lefordítani magyarra. Egyáltalán milyen módon követelik tőlem Magyarországon forgalmazott termék esetén a szerződés olyan pontjának betartását, amit magyarul nem olvashatok el? Nem külföldön vettem, dobozos szoftverem van.'"
    Igazából felháborodhatnak pl. a svédek, a dánok, kb. mindenki akinek nem az anyanyelvén van a szabályzat.
    Sőt annyira jogos a felháborodásod, hogy tegyük meg a következő lépést: ne is forgalmazhassák olyan országban a játékot, ahol a hivatalos nyelven nem elérhető az EULA! Akár 25 éves játékokat is visszamenőleg mindent betiltani, Steamen, stb. Holnaptól élne a szabály, és hiába akarnád telepíteni az akár féléve meglévő játékot, kiírná: az országodban hatályos törvények miatt ezt a játékot nem telepítheted. Keresd fel a játék kiadóját.
    Egyaránt érintené a sokszázas portfóliójú nagy kiadókat és a rengeteg indiet is.
    A nagy kiadók lehet megnéznék, á, ez kis piac, kevés az előrendelés és 0 day vásárlás, meg se éri. Az indieknek meg kapacitása se lenne rá.
    Ja és ez a konzolokat is érintené.
    Na ez milyen világ lenne, és visszakérdezek, ekkor mekkora lenne a warez?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák