Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz reelc #109586 üzenetére

    A kávé miért nem tilos a tömegsportban és miért tilos a versenysportban?
    Milyen "tisztasága" van egy játéknak, amit magamban játszom?
    Amennyire én értek hozzá, a HUD azokat az információkat használja, amiket megkapok a gépemre játék közben, azaz az adatokat a Blizzard küldi. Ha valaki megszegi az imént idézett szabályokat, az az, aki a szoftver megírta, megírja. Miért nem lép fel a Blizzard a programot írók ellen, ha szabálytalan amit csinálnak?
    Nem is beszélek az egyre romló szerverekről. Mi alapján követel rajtam szabályokat, ha ő nem tartja be a saját "szabályait", ha nem működnek dolgok a játékban egyre gyakrabban. Érdekes módon a Travianban is jöttek a dörgedelmek a kommunikációban, aztán csak az nem csalt benne, aki nem akart. Viszont ami megölte a játékot, a használhatatlan/élvezhetetlen játék lett a végére... Érdekes módon mégse én küldözgetek nekik e-maileket, hogy játszani szeretnék, hanem ők küldik minden hozzájuk beregisztrált címemre, hogy új szerver indul....
    Az is érdekes, hogy sok ember hőzöng, hogy csalás a HUD, sokan pedig megvesznek/lewarezolnak mindent okosba, megy ezerrel a torrenteken a feltöltés ami tényleg törvénytelen és ez a két halmaz szvsz. erősen metszi egymást....

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák