Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #109066 üzenetére

    Nagyrészt ez így nekem is megfelelne. :)

    Az nekem is nagyon fontos,hogy egyedül se legyek kizárva semmilyen részéről a játéknak.
    MMO szintű Raideket nem akarok Diablo-ban látni ahova fullos parti kell meg minden.

    Sőt azt se bánnám ha ezeket a support dolgokat/karikat is megszüntetnék mert szerintem nem való ebbe a játékba.

    Charmok vagy valami hasonló vissza térhetne akár egy külön tab-ba rakva,hogy ne kelljen inv-be kerülgetni őket.

    Grafika meg fejlődhetne egy kicsit de ami nagyon ráférne az,hogy használjon egy értelmes új game engine-t a játék ami támogatja meg ki is használja a ~modern hardvereket.

    D3 szeret 'terpeszekedni' kemény 1-2 CPU magon/szálon a többi 10 meg ott alszik a semmibe nekem és közbe meg FPS dropol ez miatt.De ez egy tipikus régebbi Blizzard játékok nyűgje.
    Remélem ezt azért rendbe teszik mert illene már.

    (#109069) 42861

    Nekem nagyon nem jönne be egy 'modern' gépiesített Diablo,valahogy a World of Sanctuary-t nem úgy képzelem el meg pláne a könyvek olvasása után. :N
    Arra ott van a Warhammer mint reelc is mondta illetve a Van Helsing sorozat de a Grim Dawn is közelebb van hozzá mint Diablo.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák