Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz _ocsisajt #108906 üzenetére

    Ja, aha, ez új, még nem hallottam így mondani. :)

    Nekem eddig két HC karim halt meg, egyiknél én voltam a hibás, mert nem tettem be plusz passzív skillt az amulett mellé (akkor még volt az az amulett, ami halál esetén megvédett és széttört utána). Addig alig sérültem meg, gondoltam, elég az amulett, hát tévedtem. :DDD

    A második HC karimat egy bugos mob ölte meg - pár szezonnal ezelőtt -, ami egy magasabb GR végigvitele után a Guardian halálát követően valahogy életben maradt. És ahogy az ugye szokott lenni, ő tudott engem ütni, én viszont őt nem. Ráadásul még egy elit csicskája is volt, és tudott teleportálni, szóval esélyem sem volt lerázni. A köveket nagy nehezen egyesével még felhúztam Urshi-nál, viszont elteleportálni már nem tudtam, mindig utolért és megcsapott. Két ilyen ütés után kampec. Ideges voltam nagyon, mert erről nem én tehettem, és már elég szépen álltam ezzel a karival. :((

    Azóta nem is volt kedvem HC-zni, most próbáltam ismét, ezúttal biztosra mentem, szinte csak HP, RES, VIT, Armor, és minden, ami a szívósságot javítja. Hála a LOD gemnek, immár a sebzéssel sincs probléma.

    Most már kíváncsi vagyok, meddig tudok eljutni, de azért óvatos is vagyok egyben. Kicsit erősíteni akarok a karin, mielőtt továbbmennék nagyobb GR-be. Lenyomok egy Act 1-5 Bounty kört, utána megyek goblin-vadászatra, jó lenne egy Rainbow Goblint kifingatni, és nem ártana egy Anci Puzzle Ring sem, Ancient Vault-ban még nem is voltam, csak egyszer, azt hiszem, még az előző szezonban... :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák