Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #108894 üzenetére

    Megmondom őszintén nekem konkrétan nincs bajom azzal,hogy csinálnak egy mobilos játékot és lesz +1 Diablo játék még ha olyan is amilyen.
    Ez rendben is van szerintem,ami engem is zavart/idegesített az ahogy bemutatták és hogy mennyire nincsenek képben a Fanbase-el így általánosságban utána meg csak nagy kussolás volt.

    Csináltak volna annyit mint Bethesda amikor bemutatták a telefonos Elder Scrolls játékot.
    Ott se volt nagy tapsvihar de erre valszeg számítottak is mert utána mutatták be azt a rövid kis trailert/teasert a TES 6-ról és el is lett felejtve a telefonos téma. :)

    Na de tényleg rég volt.

    On:

    Végig néztem megint a kari buildeket amik azért használhatók de még most se nagyon tudom mit akarnék játszani S19-be.
    Monkoznék már nagyon mert régen mainem volt de ez a harang dobálás nem az én világom,esetleg LoN LTK mehetne még de az már eléggé elavult.

    Esetleg még egy WW Barb mert az is jobb lett valamennyivel a crimson-al meg a bracer-el amit vissza raktak a játékba Barbárnak illetve hasznosítja az Echoing Fury-t is amennyire néztem.

    Ezért remélem lesz valami kicsi változtatás itt-ott S19-re mert lehet pénzfeldobással kell majd eldöntenem,hogy mit játszak. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák