Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Daelion #108891 üzenetére

    Én se kezdem el piszkálni őt, és nem azért mert nagybetűs moderátor ;] , hanem mert a botrány után csináltak patcheket, megtört az egy éves hallgatás.
    Ja, anno én is ideges voltam a mobilostól. A rossz kommunikáció miatt. De az rég volt. Továbbra se játszanék vele - pusztán azért, mert évek óta nem játszok mobilon, semmit. Ez így van jól.
    Viszont elkezdtem sajnálni azokat, akik várják, és az utolsó infó az volt, hogy már rég befejezték a kínaiak a részüket, és a Blizz miatt nincs még piacra dobva. Szóval megint van egy csomó ember, és semmi magyarázatot nem kapnak. Mint mi a PC-sek, és az X-Box és PS gárda, amíg bő 1 évig tojtak a fejünkre.
    Nekem mindegy mit mutatnak a Blizzconon. Jó eséllyel jövőre se jelenik meg, jó esetben nagyon az év végén.
    Az Immortal a mai napig nem jött ki és a Warcraft 3 se. Ha a Bizzconra jönne ki mindkettő, akkor is 1 év telik el a bejelentéshez képest.

    Ne csak OFF legyek:
    A mostani patch tetszett. A 2 felújított szetből, vagy a 2 nyakláncból vagy az új leg gemből az összes kaszt profitált. Végre nem a duplázzuk meg minden szet erejét volt a porondon.
    Ezt a mostani szezontémát szívesen látnám később mondjuk egy followernek adható gyűrűként az Oculus Ring mellé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák