Új hozzászólás Aktív témák

  • akva

    tag

    válasz #10186752 #108758 üzenetére

    Én is úgy toltam "végig" pár éve egy wizard-al, hogy story mód, aztán kalap-kabát. :)

    A második kattanás az volt, mikor elkezdtük couch coop módban játszani a barátnőmmel (mármint a diablo-t :) ), és egyszercsak publicon megjelent egy paragon 500+-os karakter... annyit láttunk, hogy hirtelen mindenki megdöglik, a szintjeink elkezdenek durván felfelé kúszni, a karakter pedig egész hordákat one-shot-ol... ez nagyon megfogott, tudni akartam, hogy lehetek én is ilyen. :D

    Plusz, a couch mód kifejezetten élvezetes (még mindig diablo). :D

    Innen csúsztam le odáig, hogy rájöttem, ebben a játékban nem a sztori a lényeg (számomra), hanem a karakterek különbözősége, a lehetőségeik kimaxolása. Teljesen más harcmodort, játékstílust követel egy barbár karakter, mint egy witch doctor, gyakorlatilag mintha másik játékkal játszana az ember.

    Most meg seasonal HC witch doctort nyomok, paragon 200 közelében, két set már megvan, a teljes build-ek is alakulgatnak... és nagyon jó, hogy van a játékban normal nehézségi szint, mert az eleje nem egyszerű HC-ben, ha rögtön rift-ekkel kezd az ember. :)

    Az első HC karim haverrel multiban néhány percig bírta, dicső helyett szörnyen megalázó halált halva. :D

    Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

Új hozzászólás Aktív témák