Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #108726 üzenetére

    Igen már tudom,hogy neked ez így jó nem is akarok én itt senkit megtéríteni csak 'random' megemlítettem mint saját indok. :)

    Igazából ahhoz képest,hogy én is milyen régóta játszom nekem is alacsony a paragon.
    Bár nálam ez legfőképp azért is van mert legaktívabb akkor voltam a játékban amikor még nem is létezett a paragon rendszer illetve én is 99%-ba egyedül játszom.
    NS paragonom kb abból van ami átmegy XP minden Season után,az meg ennyire volt elég amióta bejött a Season játékmód.

    Diablo 2-t még ált sulis koromban kezdtem,be se merem vallani hogy mennyit játszottam vele még ált-közép sulis koromba.
    Volt,hogy 1-1 bosst/zónát farmoltam órákon át minden nap. :D
    ~7 évig ment elég aktívan amiből 4-5 év volt a Battle neten haverokkal,akkor még fogékonyabb voltam a multizásra.

    Azt hiszem összességében a Javazon volt a kedvenc karim meg a Trap Assassin.

    Első pár karim nekem is botrányos volt,minimális Angol tudás azt mentem a fejem után,de az utolsó években már statra pontosan kiszámítva raktam össze karikat.
    Volt,hogy Matek órán szabad foglalkozás alatt azt számoltam mennyit kell hova rakni a gear-el amit használni fogok. :DDD

    Diablo 1-et én D2 után játszottam de nem sokat,végig vittem talán 2x az egészet azt annyi.

    Titan Questbe is bele öltem pár 100 órát több karin keresztül,még most is fent van valahol a gépen.
    Grim Dawn-ba csak 1 maxos karim van amivel szoktam játszogatni,100-as BladeMaster de lenne még mit csiszolni rajta.

    Én is kipróbáltam nagyon sok ARPG-t meg hasonló játékot mert minden amiben lehet karit fejleszteni meg lootot farmolni az vonz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák