Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz rumkola #108080 üzenetére

    Fogalmam sincs mit lehetne jobban csinálni, de nagyobb baj, hogy ők se tudják. :)
    Fejlődni mindig lehet.

    A D3 és a PoE mellé szerintem számítsd be a Grim Dawnt is, az utóbbi 3 év legjobb ARPG megjelenése. A multi a gyenge pontja, nincs központi szerver, ez egy single player játék coop funkcióval. De sokaknak így is nagyon jó.

    (#108081) _drk: Nem az a baj, hogy "copy". Azért megvannak minden műfajnak a sajátosságai.
    "Egy Witcher és ilyen AC-k után komolyan vehetetlen mint nagy AAA game." - Teljesen rossz példák, más műfaj.
    Grafikában, persze, ott az Unity, meg kitudja milyen grafikus motorok, szerkesztők.
    Nem a grafika lenne a gond, hanem egy adott ARPG mennyivel és miben jobb, mint a többi az elmúlt évekből?
    Megint azt tudom mondani, hogy Grim Dawn. A Steamcharts szerint stabil 6-7e körüli játékosszáma van régóta, és tudom ez nem sok a PoEhez képest (az ugye más üzleti modell is - főleg ezért), de akkor is a Steamen a PoE után ezt játsszák a legtöbben évek óta ebben a műfajban. Nem véletlenül. Az sem véletlen, hogy rengeteg ARPG bukott, mindegy milyen szépen néznek ki, valamit tudniuk kellene.

    Ha valaki kérdezi néha milyen ARPG-kel érdemes foglalkozni, mindig a Diablo 3 - PoE - Grim Dawn hármasát mondom. Az a baj, hogy évek óta nem látok negyediket, és mástól se hallottam.
    Legyen jó játék, legyen hangulata, értelmes rendszere, ne legyen egy bughalmaz megjelenéskor, és mondjuk 2 év után a fejlesztők is emlékezzenek rá, ne annyi legyen, hogy vagy 40 ember tolja, mert nagy leárazásban volt.

    A Diabloról volt sokminden linkelve korábban. Irányváltások voltak, stb.

Új hozzászólás Aktív témák