Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz kökény #106081 üzenetére

    Elvileg jövő kedd... de pl. az Érát zárniuk kellett volna 8-án (ők ígérték 2x), és még fut.
    Meg hirtelen eszembejutott az is, hogy az előző szezon nagyon nem 17:00-kor kezdődött, jóval később.

    (#106083) Bird: Mi is változtunk és a cégek mentalitása is. Egyetértek a másik hsz-eddel is, régen minden csapat játékot akart csinálni, kreatívabbak voltak. Persze pénzt akartak ők is, de volt fejlődés, túllicitálták egymást technikailag is stb. De ugyanez az evolúció megvolt szerintem a zenében is, összeállt egy tehetséges csapat, a zene szeretete és tehetségük miatt, na meg pénz, hírnév, szex&drogs&rocknroll :) és simán ellehet hinni hogy szerették is a dolgot. Ma meg... hallgatom a rádiót és olyan egyformának tűnnek sokan. Sem zeneileg, sem hang alapján nem tudok megkülönböztetni sok ma menő akárkit. :)

    (#106082) shotika: Szép összefoglaló, és nem egyszerű dolgok ezek.

    (#106084) LélekVándor: Részemről DH-t. Nem az erőre hajtok, ezt szeretem. Sosem a legerősebb vezérelt.
    Megint annyit erősödik minden, hogy egy nem teljesítményorientált csirke mint én is szép sikereket érhet el az előző eredményeihez képest.
    Ráadásul minden nyersanyagom elverésével úgy érzem egész tűrhető a fő karim. :) Persze még csiszolni kell rajta elég vacak a nyakék is, és a többi szet a fasorban sincs. Emiatt NS-ben is fogok bohóckodni kicsit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák