Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz shotika #105258 üzenetére

    Tudod mit szerettem régen a Blizzardban?
    Amellett hogy minőségi játékokat csináltak?
    A törődést.
    Amikor az akkor 10-12 éve megjelent Diablo 2-ről olyanokat lehetett olvasni, hogy kijött hozzá patch. Meg hogy még mindig multiznak vele = élnek a szerverek. Nem multiztam sosem vele, de díjaztam.
    Mindegy mit javított a patch, törődtek egy ilyen idős játékkal, és fenntartották a játékteret is hozzá.

    A Diablo 3-nál kicsit árnyalja a képet, hogy szerver nélkül nem is futna, de akkor is szép, hogy egy idén 6 éves játékot megvehetsz nyugodt szívvel abban a tudatban, hogy valószínűleg még jövőre is tudsz vele játszani, meg azután is...
    ... és most nyilván sokan tudnának ellenpéldákat, 2-3 év után lelőtt szervereket, végleg megmaradt bugokat stb. más játékok esetében.

    Nem tetszik, hogy 1 éve vagyunk patch nélkül, hogy mennyire tojnak a community fejére, a bejelentünk valamit - de mégse agymanéseket... de ugyanakkor nem szabad elfelejteni a rendszeresen beakciózott játékokat, és a szervereket amiket biztosítanak a játékhoz még ma is. Meg legalább próbálkoznak a tematikus szezonnal, és ez sem lenne, ha valakinek ott nem jut az eszébe hogy minimál munkával is lehet adni valamit.
    Nagyon fura a politikájuk, na. Szerintem nyitottabb kommunikációval jobban érezné magát sok ember, én is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák