Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz AtHoS #105254 üzenetére

    Na igen.
    A Diablo 2-ben a fő karimat rosszfele fejlesztettem. Saját kútfőből játékkal. Akkor még nem volt a skillpont visszavonós patch. Rengeteg időt öltem abba a kariba és nokedli lett a vége a legnagyobb nehézségen. Aztán le is tettem a D2-őt.
    A Diablo 3 ezután olyan volt mint a megváltás, a szabad skillezés miatt.
    Meg a gold pickup miatt is. :)
    Nekem valóban jobban tetszik a Diablo2-Titan Quest-Grim Dawn féle vonulat, de a D3-ban is vannak igen kellemes dolgok.

    Amúgy gondolkodtam én a Diablo 2 remaken és arra jutottam hogy számomra nem lenne értelme. A játék jó volt, de tele van idejétmúlt mechanikákkal (gold felvétel pl.), ha ezeket modernizálnák akkor sokan azért hőbörögnének. Meg akkor most mindenki megcsinálná a 15 évvel ezelőtti kedvencét, akkor mi lenne az újdonság varázsa?
    Bár nem tudom a Starcraft remake hogy sikerült, és ott változtattak-e az eredeti problémákon?

    Igen, a GD topikban is segítek, ha tudod, köszi hogy említetted. :)
    1 hónapja pihentetem 1360 óra szóló játék után előfordul az ilyesmi. Persze a kieget ugrásra készen várom :)

    (#105256) AtHoS: Igen, tele volt velük az inventory. :) +1 könyv Idenfity scroll, 1 könyv Town portal tekercs és ment a fejvakarás hogy még hova kellene pakolni. :) Persze ez a MOD nélküli változatnál volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák