Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz Calogero #47384 üzenetére

    Akkor is tudna olyat felmutatni amivel felismerhető az autója :D
    Aki kekec az talál valamit..

    (#47386) XmoD Jó politikus lennél :DD Azok is mindent meg tudnak magyarázni.. :C

    (#47387) sto1911 Azért pár éve olvaslak, le lehet vágni ezt-azt :)

    (#47388) Blabcsi Én szívfájdalom nélkül becsengetnék és megkérném segítsen elmenni babakocsival vagy tolókocsival :D Ezt eljátszanám vagy kétszer ha nem megy akkor a hatóság..de nem így hanem normálisan amiből tudom biztosan nem lehet nekem semmi bajom.. De még mindig lehetnek olyan dolgok ami felmerülhet vagy te nem tudsz.. Lehet ott lakik a szülei akit hoz visz,mert rokkant vagy naponta odajár segíteni nekik..ezt ugye biciklivel mutasd meg hogy oldja meg. Ha ott lakik persze csak akkor 14000 Ft az éves parkolás..ha máshoz megy akkor már régen nem annyi.. Nem értem miért egyből csak a magunkét kell nézni mást nem, más dolgát figyelembe sem venni stb... Én bármit írtok akkor is szép szóval kezdeném..hisz a régi mondás is azt mondja erőszak erőszakot szül, a rosszmájúság meg viszont rosszmájúságot.. De mint írtam mindenki hibázik..s tudok gondolkodni, hisz van gyermekem..igaz sajnos már csak egy...........

    A rangomnak meg semmi köze ehhez. De ironikusan írsz és nem veszed észre hogy valahol óvlak is..mert soha nem tudhatod ki annak a háznak meg autónak a tulaja, ki miben jó, milyen ismeretsége van itt ott amott. Nem tudhatod...inkább légy óvatos, mint "bátor"

    (#47389) mezis Ahhoz agyafúrtnak kell lennie..de igazad van :K

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák