Új hozzászólás Aktív témák

  • Luperator

    tag

    Co-op-ban már találkoztam ilyennel, van benne körfűrész. Perpill az ottani karabély alá az van szerelve. Azt nem tudom,hogy ellövi e vagy csak kiengedi egy fél méterre és lehet mozgatni,mert olyan is van.

    Személyes kedvenc a karabély + line gun hosszú távra és a sörétes + kinetic shotgun (hogy ez magyarul mi lenne,passz) közelre. A gránátvetőbe kevés fér fejlesztés után is, a rakétavetőbe úgy szint. A plazmavágó videók alapján jó, de ha már fegyverfejlesztés,akkor extra cuccot akartam, így lettek ezek. A Scope nem jött be, nekem túl sokat nagyít,zavaróan. A gépkarabély zabálja a lőszert. Mindent kiírt, de annyit szerintem a nekromorfok nem dobálnak,ami elég lenne, így születtek ezek. Az extra cuccok (Attachment 2) ahogy láttam inkább látványt adnak,extra sebzést nem (sav, áram, tűz). Érdekes, hogy single-ben gyorsan seggére lehet verni a medkit-eknek, úgyhogy most azzal kell spórolnom.

    A mentési rendszer nem a kedvencem, az lenne a jó, ha ott mentene, amikor én akarok, amikor kilépek. Pl bónusz küldetéseknél abszolút nem szokott közben,így ma kezdhettem is újra.

Új hozzászólás Aktív témák