Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Set-Comment™ #38 üzenetére

    Ja úgy lemezt cserélni hogy ki a box-ból meg be a box-ba? Mert itt gondolkodom hogy mit kell ezen cserélni mikor egy lemezes a játék..

    130? Én járok több mint 400nál csak single-be. De asszem ez az utolsó, hacsak ki nem próbálok valami varázsló castot.
    Akkor én szívni fogok mert hótziher hogy először egyedül fogom letolni. De nem baj mert így biztos lesz benne tartalom meg játékidő. :)
    A 70%ig húzható mid roll nekem mint warriornak jól hangzik. Átviszem a havel szet-et és backflip-elni fogok benne. :D

    Azt jól láttam hogy az előre irány+jobb alsó ravasz támadást kivették vagy csak az első fegyverem nem tud ilyet?
    Nem tudtam beadni.
    Az fps az nem lényeg. Első részt is pc-n 30-al toltam semmiféle dsfix nélkül és még az fps drop-ok sem tudták elrontani az élményt még esetleges harc közben sem.

    Az ugrást meg be fogom kapcsolni. lehet nem kell majd használni de az első rész után marhára zavart hogy nem tudtam ugrani mikor kipróbáltam.

    Majd ha elkezdem lesznek kérdések. Az eddigi infót meg köszi.
    Most nézem vannak új kövek. Pl poison seed. Meg kövekkel lehet pl pajzs resist-et növelni. Áh marhajó lesz ez!

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Aktív témák