Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #31 üzenetére

    Nincs is róla szó hogy én akkor most nekimegyek a 2. résznek és az első el van felejtve. Még mindig van tartalom az első részben még nekem is. Bár inkább élmény meg új dolgok kitapasztalása de még leköt pedig összesen van már benne majdnem 10 végigjátszásom.
    Az bizony jó hogy ott már vágom a dolgokat és itt majd az is rátesz egy kalappal hogy mindent előröl megtanulni.
    Mikor először halottam hogy jön a 2. rész úgy voltam vele hogy elég volt nekem az első részben is végigküzdeni magam és elérni hogy jó karakterem legyen meg magas szintem jó cuccaim stb de aztán belenéztem egy ingame videóba (direkt nem sokat mert mindent akkor akarok látni először mikor majd én viszem végig) és első gondolatom az volt hogy EZ KELL NEKEM! :D
    Rám meg számíthatsz meg számíthattok majd itt is amennyire tőlem telik. Sőt, ha el is kezdem majd ezt attól ott leszek az első rész topikjában ahogy eddig is.
    Save cheat alatt ara gondolsz mikor kiszedi az ember a save-et?
    Mert úgy kezdtem a játékot hogy öcsém hozta a box-ot és azon megtetszett, (bár elsőre feladtam az asylum demon-nál. persze végül nem hagyott nyugodni és csak nekimentem megint és így kezdődött.)
    Aztán mivel box-om nem volt megvettem pc-re de sose eszembe sem jutott kiszedni a mentést.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Aktív témák