Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz raziel01 #12 üzenetére

    a pala set nekem is be van rakva. másodlagos páncélom olyan esetre ha könnyebb akarok lenni meg persze a curse-os helyeken dephts békás része meg great hollow, ja meg mellé a cursering és valami 500as resist-el egy hétig is kibírom a füstjükben... egyébként max-os giant iron set-be mászkálok.

    pedig egyébként seth-nél sokan meghalnak. mikor úgy játszok hogy online vagyok látom a sok megkövült hullát.

    én nem szeretem a zwei-t és társait. azok nekem már túl lassúak. én Black Kight axe-ot használom mióta első játékban megszereztem és azóta sem találtam vagy tudtam csinálni semmit ami van olyan gyors mellé olyan erős és mellé olyan messzire elér. sók a spear-ek is pl de én str-es vagyok szóval azok kilőve.

    néhány boss fegyót én is megcsináltam. de egyébként csak azért hogy meglegyen, mert nem erősebb mint a legtöbb jól fejlesztett fegyver.

    ja igen a toxin-osok. mindig elfelejtem őket de jelzik hogy ők már vártak rám..
    great hollow mwg egy b.zi hely. eleinte mindig elvesztettem mindent mire felszedtem mindent. humanity meg soksok soul... de már nem veszek fel ott semmit csak ami nagyon útba esik. nincs már ott semmi érdekes csak kövek meg soul-ok. az meg van bőven.

    tombof giants sem egy gyenge hely. kemények ott a nagy csontik meg a kutyaszerüek.

    new londo bonefire nélkül? vicces mi? főleg lejutni four kings-hez úgy hogy kevés potion fogyjon el útközben..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák