Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    Na tegnap ma belehúztam. Lotrich kastély nem gyenge. A hercegeknél tudtam ez nem fog menni soha egyedül. Már az odavezető út se. Hárman meglett. De gyakorlatilag semmit nem láttam nem húznám a nevem mellé. Előtte az a három figura meg.. Próbáltam hátulról legalább a mágust de talán most.

    Aztán levertem az old demont egyedül kb. ez a szintem.

    Aztán ocelot sárkányt. Ezt is egyedül meglett második kísérletre.

    Cham grundynál ha közelebb lett volna a bonfire akkor szívesen szórakoztam volna. Igy kellett volna a sima grundynak maradnia. De ketten vertük le.

    Elmentem a soul of cinderhez de nagy falat.

    Sárkánypózos pálya is vmi brutál. Kb. Soha nem jutott volna eszembe hogy lehet odajutni és kb akkor öltem volna meg az ottani sárkányt....

    Ahogy látszik nincs bajom a co-op játékkal ha van rá lehetőség nem csinálok belőle lelkiismereti kérdést. Viszont a nameless kinghez sikerült egy olyan faxival menni aki a lovas formájában három max négy varázsdárdával nyirta ki. Aztán is max azt az 1 percet kellett túlélnem hát nem volt könnyű. Szóval ez már túlzás volt. De kb. soha nem öltem volna le max egy hónap múlva 150-es szinten. Na most nem tudom mi legyen :D

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Aktív témák