Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Na végre én is belevetettem magam a pokol bugyraiba, szombat reggel megvettem, hétvégén 11 órát sikerült is beletolni.

    Tutorial boss könnyedén 1.-re meglett, ez olyannak aki játszott már az előző gémekkel nem kihívás. Na mondom hát ez easy peasy :) Na de az első igazi pályán jött is a feketeleves, ennyit már rég haltam játékban mint ott ;] Egész egyszerűen annyi ellenfél van mindenhol kis területen, hogy lépni nem tudsz tőlük és minden sarkon 3-an ugranak elő, ez nagyon szokatlan volt így hirtelen, mert a DS2-ben abszolút nem ez volt jellemző, sőt a BB-ban is valahogy mindig letisztultabb volt a terep. Itt baromira nem láttam át, hogy mi van, minden méteren haltam szinte, aztán utána ha csak átfutni akar köztük az ember, hogy a lelkét összekaparja megint hal mert élő falat képeznek annyian vannak az enemyk. Szóval újra el kellett veszteni a szüzességet és behódolni a gémnek :P

    Persze 1-2 óra után rááll az ember tekintete az új pályadesignra, az ellenségek hordáira és megszokja a ritmust.

    Most tartok a cseppkőbarlangban, a giliszták és a high lord kurvanagy csontvázkirály következik. Sima longsworddel tolom, elég jó, gyors és nincs nagy követelménye. Megvan már ugyan a 2-ben kedvencemmé vált Greatsword, de valami 28 str kell hozzá,a minek a közelében nem vagyok még. Sztem underleveled is lehetek kicsit. Fallen Knight armorban tolom statokra és kinézetekre most ez jön be a legjobban. Ami az elődökhöz képest talán nem tetszik, hogy a legtöbb armorban elég tömzsinek látszik a karakter, hiába nem nagydarab amúgy. A 2-ben és bb-ben az armorok 70%-ban kurvajól nézett ki a karakterem, itt kb fordított az arány.

Aktív témák