Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Tisztelt Uraim!
    Ma felraktam a V1.0 ROM-ot- Az ok az volt, hogy pár napja nem értem el a beállítások-megjelenítés menüt!
    Nos sajna a felsorolásokból kimaradt az az apró tény, hogy ehhez a SP_Flash_Tool_v5.1352.01 verzió kell.
    Azonkívül kell még egy driver pak a flas-hez. Mivel nekem az MTK Droidtools simán felismerte nem gondoltam, hogy a flashtool nem látja!
    Na a lényeg sikerült és a menü egészen addig ment amíg el nem kezdtem visszarakni a régi alkalmazásokat!
    Sajna nem figyeltem azt, hogy melyik alkalmazás nyúlt megint bele de gyanús a "klick" ami valamiért nálam nem működik amúgy sem. Most eddig, hogy újra toltam megint jó! Tehát mint írtam egy apk is simán hazavágja a telefont! Ma egy olyan infót is kaptam amiről azt hittem vicc! Egy ZTE telefonra telepített apk úgy hazavágta a telefon hangrendszerét, hogy csak a ROM csere oldottam meg tehát semmilyen hang nem volt hallató a telefonból! Az említett alkalmazás letakarítása sem oldotta meg a problémát! Tehát ha valaki csak "kipróbál" egy apk-t már akkor is lehet, úgy hazavágja a telefont, hogy ROM csere lesz a vége! Ha valaki nem jártas a ROM cserében ne ROOTOLJA a telefont és főleg ne kezdjen próbálni alkalmazásokat csak olyat amiről már mástól JÓ INFORMÁCIÓKAT KAPOTT!! Nem lenne rossz egy ilyen típusspecifikus listát összeállítani!

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák